Tichý Miroslav (Nětčice u Kyjova 1926 - 2011 Kyjov)
Bez názvu, nesignováno, černobílá fotografie, 17,5 x 9,5 cm, lehce poškozeno (Šm)
28.11.2015 - 14:00
- Dosažená cena: **
CZK 18.000,-
CZK 10.000,-
- Vyvolávací cena:
CZK 7.000,-
Aukce: | Umění a starožitnosti |
Datum: | 28.11.2015 - 14:00 |
Místo konání aukce: | Hotel Marriott, Prague |
Prohlídka: | 21.11. - 28.11.2015 |